Výškové profily pěších výletů
18. 2. - Tongariro Northern Circuit (Whakkapapa Village - Mongatepopo Hut) :::: profil :::: cestopis :::: foto
19. 2. - Tongariro Northern Circuit (Mongatepopo Hut - Waihohonu Hut) :::: profil :::: cestopis :::: foto
Délka 23,5 km, čas 11:28
První vrchol je výstup na Mt. Ngarouhoe, druhý je přechod kolem Red Crater.
20. 2. - Tongariro Northern Circuit (Waihohonu Hut - Whakkapapa Village) :::: profil :::: cestopis :::: foto
22. 2. - Mt. Egmont (Aoraki) :::: profil :::: cestopis :::: foto
Délka 8,1 km, čas 4:45 (neúplný čas i délka)
Výstup i sestup je po stejné trase, pouze konec trasy již není
zaznamenán.
25. 2. - Abel Tasman Coastal Track (Onatehuti Bay - Tinline Bay) :::: profil :::: cestopis :::: foto
Délka 23,4 km, čas 7:43
26. 2. - Abel Tasman Coastal Track (Tinline Bay - Marahau) :::: profil :::: cestopis :::: foto
27. 2. - Avelanche Peak :::: profil :::: cestopis :::: foto
27. 2. - Devils Punchball Falls :::: profil :::: cestopis :::: foto
2. 3. - Matahito Conservation Area Track :::: profil :::: cestopis :::: foto
3. 3. - Mt. Cook - Hoover Valley Track :::: profil :::: cestopis :::: foto
5. 3. - Routeburn Track (Divide - Mackenzie Hut) :::: profil :::: cestopis :::: foto
6. 3. - Routeburn Track (Mackenzie Hut - Routeburn Flats Hut) :::: profil :::: cestopis :::: foto
7. 3. - Routeburn Track (Routeburn Flats Hut - Shelter) :::: profil :::: cestopis :::: foto
7. 3. - Routeburn Shelter - Greenstone road :::: profil :::: cestopis ::: foto
8. 3. - Greenstone Track (Greenstone road - Divide) :::: profil :::: cestopis :::: foto
Délka 42,1 km, čas 12:53
Celý trek se jde proti proudu řeky, až z chaty Howden Hut je přechod kolem vrcholu Key Summit.
Poslední změna:
09.07.2009
e-mail